baner

S výstupmi projektu DESTINATOUR sa môžete oboznámiť aj na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu na Slovensku


Matúš Lajčák28. Jan. 2014

Destinačný manažment s rakúskymi skúsenosťami je téma prednášky v rámci ktorej budú na medzinárodnom veľtrhu ITF Slovakiatour  2014 predstavené aj výstupy projektu Destinatour, konkrétne - Metodická príručka destinačného manažmentu cestovného ruchu.

V rámci cezhraničného projektu DESTINATOUR sa v priebehu rokov 2011 - 2013 zorganizoval cyklus ôsmich odborných stretnutí na území Bratislavského kraja a päť študijných ciest do jednotlivých destinácií cestovného ruchu v Dolnom Rakúsku. Témy workshopov sa stali základom pre obsahové zameranie publikácie „Destinačný manažment cestovného ruchu - pre potreby Bratislavského kraja“.

Príručka sa snaží prepojiť dlhoročné skúsenosti a pozitívne výsledky rakúskych odborníkov so všeobecnými teoretickými odbornými poznatkami z manažovania turistickej destinácie. Základné postupy a princípy manažovania turistickej destinácie s použitím informácií a príkladov z jednotlivých workshopov sú prezentované v dvanástich kapitolách.

Publikácia má za cieľ osloviť zamestnancov a členov Krajskej a oblastných organizácií cestovného ruchu, zástupcov samospráv, profesijných združení cestovného ruchu, mimovládnych organizácií a podnikateľov v oblasti cestovného ruchu, študentov manažmentu cestovného ruchu i ďalšie zainteresované subjekty v rámci destinácie cestovného ruchu – Bratislavský región.

Publikácia bude predstavená 31.1.2014 o 10.00 v kinosále výstaviska Incheba Expo Aréna.

Prílohy

univerzita-pre-prax-v-cestovnom-ruchu-itf-slovakiatour-20142.pdf 809 kB Stiahnuť

Discussion

Send Message
1
1

Gallery