baner

Záver fašiangu v bratislavskom regióne / 15.2.2018


Petra Kotúčková


Bratislavský Burlesque bál, Dúbravský detský karneval, Festival Izraelského filmu, Historické potulky Malackami, Nočné prehliadky Modrou, či Zimné folkovanie v Pezinku doplnia skvelý víkendový program v bratislavskom regióne.

„Podujatia tohto víkendu ponúknu návštevníkom bratislavského regiónu pestré kultúrne, či hudobné zážitky. Pripravené podujatia oslovia svojim bohatým programom všetky vekové kategórie a na svoje si prídu aj detskí návštevníci,“ povedal výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.

Jeden z posledných bálov roku 2018 sa uskutoční už túto sobotu! Bratislavský Burlesque bál sa predvedie v duchu kabaretných či tanečných vystúpení. Program začína už o 19. V Moyzesovej sieni v Bratislave.

Na svoje si v sobotu 17.2. prídu aj tí najmenší. V Dome kultúry Dúbravka sa o 16:00 uskutoční Dúbravský detský karneval. Pre deti je pripravené maľovanie na tvár, výtvarné dielne a veľa inej zábavy!
V bratislavskom Kine Lumiére sa až do nedele 18.2. predstaví šesť filmov, z ktorých 5 má slovenskú premiéru. Toto všetko ponúkne 5.ročník festivalu Izraelského filmu- KolNoa. Premietanie začína o 18. a 20. hodine a zahŕňa slovenské a anglické titulky.
Na tradičné Historické potulky Malackami sa môžete tešiť v sobotu 17.2. o 14:00hodine. Prehliadka začína pred Farským kostolom a v rámci prechádzky mestom môžete navštíviť Františkánsky kostol, krypty a so sprievodcom nazriete aj do útrob Malackého kaštieľa.

Návštevníci Modry sa v sobotu 17.2. vyberú na špacír nočnou Modrou, dolným predmestím. Nočné prehliadky Modrou prezradia prečo sa Modra volá modrá, kto bol slovenský Exupéry, prečo máme dva evanjelické kostoly hneď vedľa seba a ešte mnoho zaujímavostí. Prehliadka začína na cintoríne po zotmení o 18:00.

Zimné folkovanie rozospieva Dom kultúry v Pezinku v sobotu o 19:00. Vystúpi skvelý gitarista Martin Chrobák a doplní ho pražská speváčka Jana Šteflíčková. Určite nebudú chýbať hudobné improvizácie!

Discussion

Send Message

Gallery