baner

BRT: Mikulášsky víkend v bratislavskom regióne.


Michal Roman

Vianočné trhy, Advent na hrade, Mikuláš na hrade, Mikulášske trhy, Karloveský Mikuláš, Ochutnávka vín vo vinárstve Winterberg Skalica, Urban Market, Vianočná tančiareň, Projekt Život. Zúčastnite sa tento víkend na skvelých podujatiach.

 „Advent v bratislavskom regióne ponúka veľa možností ako zabaviť aj tých najmenších,“ povedal výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.

Vianoce sa pomaly blížia a vianočnú atmosféru si môžete vychutnať od piatka do nedele na Vianočných trhoch. Na Vianočné trhy sa môžete vybrať do Bratislavy (Petržalka, Rača, Staré mesto, Bratislavský hrad), Rohožníka, Stupavy, Senca. Užite si príjemnú predvianočnú atmosféru.

Mikuláš poteší detičky tento víkend na viacerých miestach. V sobotu sa deti stretnú s Mikulášom na Hrade Červený Kameň, kde sa môžete spolu s nimi zúčastniť aj na Mikulášskej prehliadke od 10:00 do 16:00. Mikulášske trhy sa konajú v Skalici od štvrtka do nedele. Máša a Medveď sa chystajú na Mikuláša v Karloveskom centre kultúry v nedeľu od 9:00. Detičky sa potešia tvorivým dielňam i interaktívnej rozprávke.  

V piatok od 19:00 sa vo vinárstve Winterberg Skalica koná ochutnávka vín. Okrem ochutnávky kvalitných vín Vás čaká i občerstvenie.

Urban Market je najväčšia predajná prehliadka nezávislej módy, dizajnu a umeleckej tvorby. Okrem toho je pre Vás pripravený i sprievodný program či nákup vianočných darčekov. Na Urban Markete sa môžete zúčastniť od piatka do nedele na Gymnáziu na Grösslingovej ulici  v Bratislave.

Ak máte radi hudbu a tanec a chcete sa zabaviť, príďte v sobotu do Vianočnej tančiarne do KD Pezinok od 19:00. Zabavia Vás najlepšie hity 20-teho storočia v štýloch rock'n'roll, swing, disco a funky. Ochutnať budete môcť i vínka od miestnych vinárov.

V nedeľu sa v Starej tržnici od 9:00 uskutoční podujatie Projekt Život. Podujatie je zamerané na krásne výrobky, chutné domáce a zdravé produkty, koncerty, prednášky. Stretnite sa zo zaujímavými a kreatívnymi ľuďmi a spoznajte ich unikátne a kvalitné výrobky.

Discussion

Send Message

Gallery