baner
Hodnotenie
Mapa

Arcadia Hotel *****

Región
Bratislavský
Miesto
Františkánska 3, Bratislava-Staré Mesto
Telefón
+421 2 59490500
Web

Popis:

Romantický a štýlový boutique hotel ARCADIA Bratislava je situovaný priamo v srdci  historickej Bratislavy, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavských pamiatok, akými sú Primaciálny palác, Hlavné námestie, Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Mirbachov palác, Michalská veža či Stará radnica.

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať jedinečný pohľad na Bratislavský hrad a Michalskú vežu, ktoré sú doslova ako na dlani.

Hotel Arcadia ponúka 33 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch.

Hotel vznikol citlivou rekonštrukciou pamiatkovo chránenej budovy pochádzajúcej z 13.storočia. Vstúpte a odhaľte očarujúci interiér s arkádovitými chodbami a nádherným vitrážovým stropom prinášajúcim všetkým našim návštevníkom jedinečnú atmosféru spojenia histórie s luxusom dnešnej doby.  Napriek svojej polohe v srdci Starého mesta je ľahko dostupný aj autom zo všetkých hlavných smerov. Parkovanie je zabezpečené v modernej podzemnej garáži oproti budove hotela.

Hotelová reštaurácia L‘Olive je jediná bratislavská reštaurácia, kde nájdete trendové menu pripravené na tému Moderná slovenská kuchyňa. Využívame čisto slovenské sezónne suroviny, chceme hosťom ukázať, že aj naše jedlá môžu byť ľahké, zdravé a pritom gastronomicky veľmi pútavé. Zaujímavú ponuku jedál dopĺňa kvalitná vínna karta s tým najlepším od nás doma i zo zahraničia.

3 historické konferenčné priestory s plným denným svetlom a bezplatným vysokorýchlostným internetom  sú ideálnym miestom pre firemné podujatia rôzneho druhu od 15 do 120 osôb.  

Ako sa sem dostanete:

ARCADIA Hotel***** sa nachádza v srdci Starého Mesta, priamo na začiatku pešej zóny, a predsa sa k nemu dostanete pohodlne a jednoducho aj autom. Z letiska Vás do hotela dopraví náš luxusný limousine service. Od vlakovej stanice je hotel vzdialený len niekoľko minút. Vaše auto pohodlne zaparkujete v modernej garáži nachádzajúcej sa oproti hotelu.


foto © sk.hotels.comHodnotenie prevádzky

Hodnotenie
Odoslať komentár

Galéria

Recenzie

AKTUÁLNE UDALOSTI